15. obljetnica škole 2011

15. obljetnica škole obilježena je svečanim koncertom 01.12. 2011. u Pomorskom i povijesnom muzeju Hrvatskog primorja. Pred punom dvoranom roditelja, prijatelja škole, predstavnika grada Rijeke kao i tajnika HGDPP-a, učenici škole predstavili su svojim nastupom djelatnost škole.

Svečanost je otvorila ravnateljica škole Aleksandra Matić s kratkom povijesti škole.

...razdragna publika s uzvanicima nakon nastupa Frana Živkovića, 3.razred gitare

Liana šošo učenica 6.razreda klavira

Paulo Sanković učenik 6.razreda klavira

Karla Parmać učenica 6.razreda klavira

Benjamin Klanjac 2.razred violine

Dorja Sulić 1.razred violine

Dora Smaila 2.razred violine

dječji zbor "Tratinčice"

korepetitor Ivan Bošnjak

Dječji zbor "Torretta"

Tajnik Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga prof. Josip Burjan dodjeljuje priznanje ravnateljici za doprinos boljitku glazbenog školstva.

Gradonačelnik grada Rijeke mr. Vojko Obersnel predaje ravnateljici Grb grada Rijeke za 15 raspjevanih godina.

Ravnateljica škole zahvaljuje se svim nastavnicima koji su pridonijeli kvaliteti rada škole: Domagoj Pauković, Suzana Matušan, Valnea Žauhar, Aleksandra Matić, Laura Gudelj, Sara Rapotec, Laura Dugina, Ana Matušan, Nives Vadlja Šimunić i Tihomir Flegar.

Nastavnici se zahvaljuju prigodnim poklonom, čestitkama i govorom ravnateljici na uspješnoj zajedničkoj suradnji.

Nakon svečanog koncerta svi uzvanici i učesnici družili su se u Atriju muzeja uz prigodni domjenak.

foto-album

« Siječanj 2020 »